Quinci Villas Lombok ****

Bali

Skvělé privátní vily s bazénem

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Quinci Villas Lombok ****

Lokalita Bali, ostrov Lombok | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 102 000 000 Kč (více)
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Quinci Villas Lombok **** Bali

Tento úžasný a originální butikový hotel je klíčem ke kouzlu klidného a malebného ostrova Lombok. Nachází se na západním pobřeží ostrova, na pláži Mang Sit Beach, a od svého otevření v roce 2003 již stihl přilákat mnoho spokojených hostů z celého světa. Nabízí vysněné útočiště v cenově dostupném a stylovém prostředí. Zaměstnanci hotelu se ze všech sil vynasnaží, abyste odlétali s pocitem, že jde skutečně o to nejidyličtější místo pro vaši dovolenou.

Krásné prostředí ostrova situovaného 35 kilometrů od Bali vás pozitivně ohromí jak fyzicky a psychicky, tak také kulturně, jazykově a historicky. Zdejší příroda a kulturní dědictví představují jedinečné bohatství, které dodává tu pravou atmosféru také resortu Qunci Villas Lombok.

Resort je domovem luxusních lázní, bazénů a skvělých možností ke stolování.

Cesta letadlem z Bali trvá 25 minut. Letiště je od resortu Quinci Villas vzdáleno 90 minut.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Garden View Room

Garden View Rooms (55 m²) jsou situovány v pečlivě upraveném prostředí s kymácejícími se palmami a svěží tropickou zelení...

Partial Ocean View Room

Partial Ocean View Rooms (55 m²) poskytují částečný výhled přes exotické zahrady na oceán oddělující Lombok a Bali...

Ocean View Room

Ocean View Rooms (55 m²) užijte si výhled na oceán oddělující ostrovy Lombok a Bali z vlastního balkonu...

Quinci Pool Villas- 1 bedroom pool villa

One Bedroom Pool Villas (115 m*) se mohou chlubit vlastním bazénem (8×4m) a dřevěnou terasou pro maximální osobní relaxaci...

Gastronomie a hotelové restaurace

Se zvukem jemných vln a výhledy na oceán s Bali v pozadí jsou restaurace resortu skvělým místem pro stolování či vychutnání si osvěžujícího drinku. K dispozici jsou také tzv. „Happy Hours“. Pobyt v hotelu zahrnuje snídani, a to buď v restauraci nebo v prostředí pokoje či vily.

Quali Seafood Restaurant představuje asijskou kuchyni s mořskými plody a nabízí otevřené prostory v plážovém prostředí s klidnou atmosférou. Snídaně, oběd a večeře si můžete vychutnat v restauraci nebo přímo na pláži Lombockého průlivu.

Quah Mediterranean Restaurant je středomořská restaurace s dotekem Lomboku. Je otevřeným místem pro stolování na začátku či na konci dne. Vychutnejte si snídani, oběd či večeři v krásném tropickém prostředí restaurace či v jemném písku na pláži.

NooQ Lounge Bar je hotelový salónový bar situovaný přímo na pláži před oceánem s velkolepými západy slunce. Vydejte se sem, abyste se osvěžili drinkem po večeři nebo kdykoliv jindy za relaxaci a idylickou atmosférou. Užijte si speciální nápojové menu a autentický výběr tapas, který je připravován přímo za barem. V noci je pak k dispozici speciální thajská nabídka.

Součástí nabídky stolování jsou i tematické večeře, díky kterým se vaše dovolená stane vskutku nezapomenutelnou. Vyzkoušet můžete:

 • Plážové BBQ – Každý týden se zde odehrává plážové barbecue formou bufetu. Široký výběr ryb, masa a zeleniny bude připraven ke grilování podle vašich chutí s doprovodem výhledů na oceán a zvuků živé kytarové hudby.
 • Pasar Malam – Pasar Malam znamená „noční tržiště“ v indonéském jazyce a je velmi typickým místním znakem. V prostředí tradičních stánků s výběrem nejrůznějších potravin Vám kuchaři připraví nejrůznější lahodné pokrmy. V pozadí budou znít tóny bambusových bubnů.
 • Večeři na pláži – Vychutnejte si lahodnou večeři o 4 chodech v překrásném plážovém prostředí se zvuky vln nekonečného oceánu.
 • Večeři s tancem „sasak“ – Kultura „sasak“ představuje unikátní úkaz Indonésie a během této specifické večeře o 4 chodech budete svědky autentického představení s tancem a ukázkou bojového umění.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Quinci Villas Lombok

V resortu Quinci Villas se můžete ubytovat v pokojích nebo ve vilách. Pokoje zahrnují tři kategorie, vily pět kategorií.

Nabídka pokojů

Garden View Room

Garden View Rooms (55 m²) jsou situovány v pečlivě upraveném prostředí s kymácejícími se palmami a svěží tropickou zelení. Pokoje jsou speciálně navrženy renomovaným architektem tak, aby hostům dopřály fantastické výhledy do exotických zahrad na pobřeží oceánu. Užijte si vlastního balkonu nebo terasy a veškerého komfortu, který lze očekávat od menšího butikového hotelu. Dekorace pokojů Garden View zahrnují dřevěné prvky, autentické látky a komfortní nábytek s dotekem místního umění pro vytvoření relaxačního prostředí. Mnohé ze zdejších pokojů se otevírají do vlastní venkovní koupelny se sprchou s pocitem opravdového tropického deště.

Partial Ocean View Room

Partial Ocean View Rooms (55 m²) poskytují částečný výhled přes exotické zahrady na oceán oddělující Lombok a Bali. Užijete si zde spojení moderní architektury, tradičních rysů a materiálů ze zdejších ostrovů. I zde se můžete těšit na vlastní balkon. Mnohé ze zdejších pokojů se otevírají do vlastní venkovní koupelny se sprchou.

Ocean View Room

Ocean View Rooms (55 m²) užijte si výhled na oceán oddělující ostrovy Lombok a Bali z vlastního balkonu. Krásné okolní prostředí plné zeleně a kokosových palem je doplněno o spojení moderní architektury, tradičních rysů a materiálů ze zdejších ostrovů. Koupelna je zařízena sprchou s efektem deště.

Quinci Pool Villas- 1 bedroom pool villa

One Bedroom Pool Villas (115 m*) se mohou chlubit vlastním bazénem (8×4m) a dřevěnou terasou pro maximální osobní relaxaci. Vily jsou situovány v překrásné části resortu s bujnou zahradou a tropickými kokosovými palmami. K dispozici budete mít také vlastní balkon a komfort, který lze očekávat od menšího butikového hotelu. Dekorace vil pak zahrnuje dřevěné prvky, autentické látky a komfortní nábytek s dotekem místního umění pro vytvoření relaxačního prostředí. Mnohé z nich se otevírají do vlastní venkovní koupelny se sprchou s pocitem opravdového tropického deště.

Quinci Pool Villas- 2 bedroom pool villa

Two Bedroom Pool Villa (115 m²) vás také potěší vlastním bazénem (8×4m) a dřevěnou terasou. Dekorace vily zahrnují dřevěné prvky, autentické látky a komfortní nábytek s dotekem místního umění pro vytvoření relaxačního prostředí. Otevírá se do vlastní venkovní koupelny se sprchou.

One Bedroom Villa Qumbang

One Bedroom Villa Qumbang je luxusní jednoložnicovou vilou se dvěma patry a bazénem (5×4m) s tropickou zahradou. Je situována na soukromém pozemku na kopci Mangsit za hotelem a poskytuje překrásné výhledy přes údolí na oceán a vzdálenou horu Agung na ostrově Bali. Využívat budete moci vlastní obývací pokoj a kuchyňku. Dekorace vily pak zahrnuje dřevěné prvky, autentické látky a komfortní nábytek s dotekem místního umění pro vytvoření relaxačního prostředí. K dispozici je bezplatný transport z vily do hotelu a zpět.

Two Bedroom Villa Qunang

Two Bedroom Villa Qunang představuje prostornou a elegantní vilu se dvěma ložnicemi a oplývá unikátním charakterem, architektonickým dědictvím a životním stylem ostrovů Lombok a Bali. V prostředí kopce Mangsit za hotelem se vám naskytne příležitost strávit kouzelnou dovolenou s výhledem přes údolí na oceán a vzdálenou horu Agung na ostrově Bali. Vila se může pochlubit bazénem s nekonečným okrajem a krásnými výhledy, stejně jako dvěma velkými ložnicemi, pokojem s TV, salonkem a samostatnou kuchyňkou. K dispozici je bezplatný transport z vily do hotelu a zpět.

Three Bedroom Villa Qusia

Three Bedroom Villa Qusia je prémiovou vilou se třemi luxusními ložnicemi a unikátní polohou na kopci za hotelem. Budete se moci kochat výhledy na balijskou horu Agung, která se tyčí za oceánem mezi ostrovy Lombok a Bali. Skvělou a romantickou příležitostí jsou také dechberoucí západy slunce. K dispozici budete mít velký bazén s nekonečným okrajem, velký venkovní prostor pro relaxaci a stolování, pokoj s TV pro zábavu, kuchyni, pracovnu a knihovnu a také menší posilovnu pro udržení se ve formě. Interiéry jsou elegantně vybaveny a disponují také autentickou dekorací s velkými okny pro tropické výhledy. K dispozici je bezplatný transport z vily do hotelu a zpět.

Pláž a moře

Resort Quinci Villas se nachází přímo na pláži Mang Sit, kterou ocení všichni surfaři. Pouhých pět minut od resortu se pak nachází turisty oblíbená pláž Sengiggi.

 

Online cena a slevy Quinci Villas Lombok ****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Profi foto hotelu Quinci Villas Lombok ****

Naše foto hotelu Quinci Villas Lombok ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Quinci Villas Lombok

Se zvukem jemných vln a výhledy na oceán s Bali v pozadí jsou restaurace resortu skvělým místem pro stolování či vychutnání si osvěžujícího drinku. K dispozici jsou také tzv. „Happy Hours“. Pobyt v hotelu zahrnuje snídani, a to buď v restauraci nebo v prostředí pokoje či vily.

Quali Seafood Restaurant představuje asijskou kuchyni s mořskými plody a nabízí otevřené prostory v plážovém prostředí s klidnou atmosférou. Snídaně, oběd a večeře si můžete vychutnat v restauraci nebo přímo na pláži Lombockého průlivu.

Quah Mediterranean Restaurant je středomořská restaurace s dotekem Lomboku. Je otevřeným místem pro stolování na začátku či na konci dne. Vychutnejte si snídani, oběd či večeři v krásném tropickém prostředí restaurace či v jemném písku na pláži.

NooQ Lounge Bar je hotelový salónový bar situovaný přímo na pláži před oceánem s velkolepými západy slunce. Vydejte se sem, abyste se osvěžili drinkem po večeři nebo kdykoliv jindy za relaxaci a idylickou atmosférou. Užijte si speciální nápojové menu a autentický výběr tapas, který je připravován přímo za barem. V noci je pak k dispozici speciální thajská nabídka.

Součástí nabídky stolování jsou i tematické večeře, díky kterým se vaše dovolená stane vskutku nezapomenutelnou. Vyzkoušet můžete:

 • Plážové BBQ – Každý týden se zde odehrává plážové barbecue formou bufetu. Široký výběr ryb, masa a zeleniny bude připraven ke grilování podle vašich chutí s doprovodem výhledů na oceán a zvuků živé kytarové hudby.
 • Pasar Malam – Pasar Malam znamená „noční tržiště“ v indonéském jazyce a je velmi typickým místním znakem. V prostředí tradičních stánků s výběrem nejrůznějších potravin Vám kuchaři připraví nejrůznější lahodné pokrmy. V pozadí budou znít tóny bambusových bubnů.
 • Večeři na pláži – Vychutnejte si lahodnou večeři o 4 chodech v překrásném plážovém prostředí se zvuky vln nekonečného oceánu.
 • Večeři s tancem „sasak“ – Kultura „sasak“ představuje unikátní úkaz Indonésie a během této specifické večeře o 4 chodech budete svědky autentického představení s tancem a ukázkou bojového umění.

Sport a wellness hotelu Quinci Villas Lombok ****

Lombok je ideálním místem pro klidný odpočinek, ale nabízí také možnosti pro aktivnější vyžití během dovolené. Pro ty, kteří mají rádi kulturu, je zde mnoho míst pro návštěvu v podobě tradiční vesnic, mnohých chrámů a výletů do měst.

Pokud vás naopak zajímá více příroda, pak je možné se vydat za objevováním nedotčených pláží, rýžových teras či za prozkoumáváním vodopádů.

Z více adrenalinových aktivit budete moci vyzkoušet potápění, surfování či jízdu na kole. Dále jsou k dispozici výšlapy na vrchol hory Rinjani, což je druhý nejvyšší vulkán v Indonésii (3726 m n. m.).

Bazény resortu mají podvodní lehátka pro perfektní relaxaci a ten pravý zážitek z velkolepých západů slunce. Klid a příjemné prostředí s panoramatickými výhledy dělá z těchto tří míst něco jedinečného.

 • Quatic Atlantic – 30 metrů dlouhý bazén s nekonečným okrajem je situován přímo u pláže s výhledem na Lombocký průliv a horu Gunung Agung na Bali.
 • Quatic Pacific – Quatic Pacific je druhým z 30metrových bazénů s nekonečným okrajem a je situován taktéž na pláži s překrásnými výhledy.
 • Quatic Hindia – Tento 15 metrový bazén s nekonečným okrajem je určen pouze pro dospělé hosty. Naleznete ho na pláži s idylickými výhledy na oceán a Bali.

Qunci Villas vás zve také k naprostému lázeňskému zážitku v kouzelných lázních Qamboja Spa. Zdejší procedury zahrnují esence rostlin, aroma léčivých květin, elementy oceánu a byliny i koření z prostředí Lomboku, Bali a Indonésie. Vše je založeno na tradičních recepturách a technikách, což je navíc povýšeno na moderní úroveň k přizpůsobení pro dnešní hosty. Každá z luxusních soukromých místností pro procedury se otevírá na vlastní nádvoří s vanou vyřezanou z jávského kamene a se samostatnou příjemně osvěžující sprchou.

Lázně nabízejí kompletní výběr služeb, které zahrnují také půldenní procedury či procedury na odbourání pásmové nemoci. K dispozici jsou nejrůznější masáže, péče o vlasy, manikúra a pedikúra. Vydejte se za neutuchající relaxací do lázeňského komplexu Qamboja Spa.

Mapa - Quinci Villas Lombok ****

Osobní poradenství u BALI zájezdů na Bali do hotelu Quinci Villas Lombok ****

V cestovní kanceláři BALI poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře BALI cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Quinci Villas Lombok ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Vendula Kudelová
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recenze hotelu Quinci Villas Lombok ****

Letová spojení na Bali

Bc. Petra Melková
Quinci Villas Lombok
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x