Komaneka Bisma *****

Bali

V srdci nádherné přírody

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Komaneka Bisma *****

Hodnocení 9.2 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Bali, Ubud | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Pořadatel Cestovní kancelář DELUXEA a.s. – pojištěna do 102 000 000 Kč (více)
Tipy specialistů Nevšední panoramata. V blízkosti městečka Ubud. Exotický resort.
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Komaneka Bisma ***** Bali

Resort Komaneka at Bisma se nachází v ulici Bisma, která je součástí okraje města Ubud. Hotel je umístěn v údolí řeky Campuhan a poskytuje dechberoucí výhledy na zelené údolí a okolí s rýžovými poli a kokosovými háji. Tento luxusní resort je navržený s citem pro sofistikovanost a moderní životní styl, který vám navodí pocit domova.

Resort byl pečlivě vybudován, aby splnil sny náročným hostům, kteří očekávají pohodlný pobyt v prostorném komfortním pokoji či luxusní vile. V prostředí přírodních krás se o vás bude starat oddaný a profesionální personál, jenž umí rychle reagovat a diskrétně splní vše, co budete potřebovat.

Transfer do/z hotelu při příletu či při odletu může být zajištěn resortem za podmínky předběžné rezervace. K dispozici je také taxi, které si můžete objednat přímo při příletu na letiště International Ngurah Rai Airport. Pro hosty, kteří se chtějí po příletu vyvarovat dlouhým řadám a procedurám na imigrační recepci či u víz, je k dispozici speciální servis VIP, který celkový čas na letišti za určitý poplatek výrazně zkrátí.

Vzdálenosti nedalekých zajímavých a důležitých míst:

 • tržiště Ubud – 10 minut
 • Denpasar – 45 minut
 • přístav Benoa Harbor – 1 hodina
 • letiště Ngurah Rai Airport – 1 hodina a 15 minut
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Bisma Suite Room

Bisma Suite Room (88 m²) pokoje s vlastním balkonem nabízejí výhled na rýžová pole a kokosové háje...

Family Suite Room

Family Suite Room (128 m²) suita s výhledem na rýžová pole a kokosové háje nabízí postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka a jednu samostatnou postel...

Pool Villa

One Bedroom Pool Villa (210 m²) prostorná jednoložnicová vila s výhledem na údolí, svažující se rýžová pole a kokosové háje disponuje vlastním bazénem o velikosti 30 m² se sluneční..

Two Bedroom Pool Villa

Two Bedroom Pool Villa (336 m²) prostorná vila se dvěma ložnicemi o velikosti 54 m² nabízí postele o velikosti king nebo oddělená lůžka...

Gastronomie a hotelové restaurace

Komaneka at Bisma vám představuje restauraci Batukaru. Vaří se zde balijská a indonéská kuchyně doplněná o tradiční speciality, které potěší všechny vaše smysly. Výborné pokrmy můžete doprovodit delikátními víny. V restauraci může stolovat až 50 osob, podávají se zde snídaně, obědy i večeře.

Kromě restaurace můžete zavítat také do Terrace Café.

Personál pro vás také s potěšením připraví exotické stolování pro zvláštní příležitosti. Dopřát si můžete:

 • romantické večeře za svitu měsíce
 • romantická večeře při měsíci v novu
 • exotické barbecue Bisma
 • speciální večeře s červeným osvětlením (se stylovou balijskou či západní tematikou)
 • večeře při svíčkách

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Komaneka Bisma

Resort Komaneka at Bisma ubytovává své hosty v luxusních vilách a pokojích obklopených tropickou džunglí. Najdou se zde kategorie ubytování vhodné pro rodiny s dětmi i pro zamilované páry.

Nabídka pokojů

Bisma Suite Room

Bisma Suite Room (88 m²) pokoje s vlastním balkonem nabízejí výhled na rýžová pole a kokosové háje. Ložnice disponuje postelí o velikosti king nebo oddělenými lůžky, pracovním stolem, pohodlnou židlí a IDD telefonem. K vybavení prostorů obývacího pokoje patří klimatizace, bezdrátový internet, komfortní gauč, TV s HDMI, DVD přehrávač a Apple TV s obrovským výběrem filmů a hudby, lednice s minibarem a rychlovarná konvice s výběrem kávy a čaje. Místnost pro zavazadla nabízí i šatník, osobní bezpečnostní schránku a vysoušeč vlasů, zatímco koupelna disponuje dvojitým umyvadlem, vanou, dešťovou sprchou a eko-toaletou. Na vlastním balkoně si pak můžete užívat chvíle stolování s jídelním stolem a židlemi, stejně jako relaxaci na dvou lehátkách. Existuje zde možnost propojení se sousední suitou pro rozšíření prostoru pro ještě luxusnější dovolenou.

Family Suite Room

Family Suite Room (128 m²) suita s výhledem na rýžová pole a kokosové háje nabízí postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka a jednu samostatnou postel. K dispozici budete mít IDD telefon, bezdrátový internet, klimatizaci, širokoúhlou TV s HDMI, DVD přehrávač a Apple TV s obrovským výběrem filmů a hudby. Kuchyně a spíž se nachází u obývacího pokoje s gaučem a klimatizací a disponuje lednicí s minibarem a rychlovarnou konvicí s výběrem kávy a čaje. V místnosti pro zavazadla najdete bezpečnostní osobní schránku, šatník a vysoušeč vlasů, zatímco koupelna nabízí dvojité umyvadlo, vanu, dešťovou sprchu a toaletu s eko-zařízením. Výhodou suity je soukromý balkon s jídelním stolem a židlemi pro vychutnání si pokrmů v soukromí.

Pool Villa

One Bedroom Pool Villa (210 m²) prostorná jednoložnicová vila s výhledem na údolí, svažující se rýžová pole a kokosové háje disponuje vlastním bazénem o velikosti 30 m² se sluneční terasou a denní válendou v prostorách verandy. Využívat budete moci také kuchyň a spíž s lednicí s minibarem a rychlovarnou konvicí s výběrem kávy a čaje. Ložnice je vybavena postelí o velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky, klimatizací, pracovním stolem, židlí, gaučem, širokoúhlou TV s HDMI, DVD přehrávačem, Apple TV s obrovským výběrem filmů a hudby, IDD telefonem a bezdrátovým internetem. Koupelna pak nabízí dvojité umyvadlo, vanu, vysoušeč vlasů, vnitřní i venkovní samostatnou dešťovou sprchu a toaletu s ekologickým zařízením. K dispozici je také osobní bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů, toaletní stolek a šatník.

Two Bedroom Pool Villa

Two Bedroom Pool Villa (336 m²) prostorná vila se dvěma ložnicemi o velikosti 54 m² nabízí postele o velikosti king nebo oddělená lůžka. Každá ložnice je dále vybavena LCD televizí s HDMI, DVD přehrávačem, Apple TV s obrovským výběrem filmů a hudby, IDD telefonem, bezdrátovým internetem, pracovním stolem a klimatizací. V koupelně naleznete dvojité umyvadlo, velkou vanu, samostatnou dešťovou sprchou a toaletu s ekologickým zařízením. K zařízení vily patří také osobní bezpečnostní schránka, šatník, fén, místnost pro stolování a shromáždění se s rodinou či přáteli. Tyto prostory disponují klimatizací, LCD TV s příslušenstvím jako v ložnici a samozřejmě bezdrátovým internetem. Kuchyň a spižírna pak zahrnují lednici s minibarem a rychlovarnou konvicí s výběrem kávy a čaje. Prostory vily skvěle doplňuje bazén o 18 m² s výhledem do tropické zahrady.

Online cena a slevy Komaneka Bisma *****

Informace o dalších pokojích jsou bohužel nedostupné.

Profi foto hotelu Komaneka Bisma *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Komaneka Bisma

Komaneka at Bisma vám představuje restauraci Batukaru. Vaří se zde balijská a indonéská kuchyně doplněná o tradiční speciality, které potěší všechny vaše smysly. Výborné pokrmy můžete doprovodit delikátními víny. V restauraci může stolovat až 50 osob, podávají se zde snídaně, obědy i večeře.

Kromě restaurace můžete zavítat také do Terrace Café.

Personál pro vás také s potěšením připraví exotické stolování pro zvláštní příležitosti. Dopřát si můžete:

 • romantické večeře za svitu měsíce
 • romantická večeře při měsíci v novu
 • exotické barbecue Bisma
 • speciální večeře s červeným osvětlením (se stylovou balijskou či západní tematikou)
 • večeře při svíčkách

Sport a wellness hotelu Komaneka Bisma *****

V resortu jsou pro vás připraveny dobrodružné, zábavné i poznávací aktivity, díky kterým si rozšířít své obzory. Vyzkoušet můžete následující aktivity:

 • piknikový oběd v korunách stromu
 • kurzy vaření
 • trekkingové aktivity
 • jízda na kole
 • fotografie z vaší balijské školy tance
 • fotografie ze svatby
 • pečení vlastní lahodné pizzy

Lázně. Dopřejte si největší relaxační potěšení a užijte si celkový pocit pohody. Není to jen o vašem těle, ale také o pečlivé pozornosti k mysli a duši. Jen kombinace péče o všechny tyto tři elementy Vám může přinést pocit uspokojení a harmonie.

Duchovní a fyzické procedury jsou zaměřeny na navození rovnováhy mysli a duše, zatímco Vašemu tělu se dostane nabídka speciálních tradičních terapií s možností si vychutnat také zdravé lázeňské pokrmy. Zábaly Komaneka vám pak dopřejí kosmetickou péči, neboť se říká: „když vypadáme dobře, dobře se i cítíme“.

Mapa - Komaneka Bisma *****

Osobní poradenství u BALI zájezdů na Bali do hotelu Komaneka Bisma *****

V cestovní kanceláři BALI poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře BALI cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Komaneka Bisma *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Komaneka Bisma *****

Letová spojení na Bali

Bc. Petra Melková
Komaneka Bisma
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x